Leren is fijn op Valckesteyn

GROEPSINDELING 2020-2021:

Hieronder vindt u de groepsindeling van 2020-2021.
 

Groep

maandag

dinsdag

woensdag

donderdag

vrijdag

Noord

         

1/2n

Ellen van Boven

Ellen van Boven

Nandy Onderdelinden

Nandy Onderdelinden

Nandy Onderdelinden

3

Bianca Trommelen

Demi Stolk

Bianca Trommelen

Bianca Trommelen

Bianca Trommelen

4

Sten Roos

Sten Roos

Sten Roos

Sten Roos

Sten Roos

5/6

Femke Dijkstra

Femke Dijkstra

Femke Dijkstra

Femke Dijkstra

Marlene de Reus

7/8

Andrea Zevenbergen

Andrea Zevenbergen

Judith Syaranamual

Judith Syaranamual

Judith Syaranamual

           

Zuid

         

1/2a

Linda Ketting

Annemarie Kranenburg

Linda Ketting

Linda Ketting

Linda Ketting

1/2b

Sofie Goudriaan

Sofie Goudriaan

Tinka Spanjersberg

Tinka Spanjersberg

Tinka Spanjersberg

3

Cora Vos

Anouk Deelen

Anouk Deelen

Anouk Deelen

Cora Vos

4

Lieke Remmelts

Lieke Remmelts

Lieke Remmelts

Rianne Aalders

Rianne Aalders

5

Aline van Gemert

Aline van Gemert

Aline van Gemert

Aline van Gemert

Aline van Gemert

      6

Diane Broersma

Diane Broersma

Diane Broersma

Ingeborg de Wilt

Ingeborg de Wilt

7

Freke Klootwijk

Freke Klootwijk

Freke Klootwijk

Debbie Broodman

Debbie Broodman

8

Melanie ten Hoeve na de herfstvakantie.

Debbie Broodman tot de herstvakantie

Melanie ten Hoeve na de herfstvakantie.

Debbie Broodman tot de herstvakantie

Melanie/Jenny Louman

Jenny Louman

Jenny Louman

 

Marga Maissan                                                                                                            Directeur           

Marlene de Reus                          Dinsdag t/m vrijdag                                   Adjunct-directeur, verantwoordelijk voor Noord.

Jolanda Goudriaan                      Dinsdag t/m donderdag                         Interne begeleiding groep 3 t/m 8

Debby Meulmeester                  Maandag, dinsdag                                     Interne begeleiding groep 1/2          
             
Ingeborg de Wilt                          Woensdag                                                      Led-groep

Jenny Louman                                Woensdag 1x per 2 weken                   Reken specialist

Melanie ten Hoeve                      Woensdag 1x per 2 weken                   ICT specialist

Cora Vos                                            Woensdag                                                      Leesbegeleiding

Kevin Francois                                Maandag t/m vrijdag                               Vakleerkracht gymnastiek 

Anja Vermeulen                             Maandag t/m woensdag                        Ambulant voor inval.

Anita Tabak                                       Maandag t/m woensdag,vrijdag.     Onderwijs ondersteuner

Lieda van Es                                      Ochtenden (behalve donderdag)    Taalklas

Christa Nijhoff                                 Ma t/m woe                                                  Ambulant RT Zuid

Annemarie Kranenburg             Maandag, woensdag                               Event manager

Corrie Hasselaar                            Donderdag                                                    Leerkracht godsdienst vormend onderwijs

Inge Breedveld                                Donderdag                                                    Leerkracht humanistisch vormend onderwijs

Bella Smith                                         Vrijdag                                                             Native speaker